Dlaczego inaczej?

12.12.2020

Ostatnio zastanawialiśmy się dlaczego zaczęliśmy produkować krzesło Dragonfly.

Ja mam miłą posadkę, mąż inżynier też ma co robić. Krzesło początkowo miało być dla naszego użytku, żeby jakoś poradzić sobie z ciągle nawracającym bólem pleców. A że lubimy robić różne rzeczy w wolnych chwilach, to była dla nas zabawa.

Jak się okazało, że to niby krzesło ma sens, pomyśleliśmy, że warto je rozpowszechniać.

Osobiście chcielibyśmy, aby korzystanie z naszego krzesła oprócz wzmocnienia ciała pomogło również w otwieraniu się na świat. Brak oparcia, podłokietników i jednocześnie możliwość siedzenia w pracy jak dziecko na podłodze daje ciału więcej przestrzeni i poczucie większej wolności, niż na tradycyjnym krześle, które otulając nas z każdej strony, w pewnym sensie tak naprawdę nas ogranicza.

Dlatego krzesło Dragonfly osobiście kojarzy się nam również ze zmianą z ograniczonego do otwartego myślenia.  Tak jak nasze odczuwanie ma wpływ na nasze ciało;  tak i ciało ma wpływ na nasze samopoczucie psychiczne. Myślę, że warto się nad tym tematem zastanowić. Jeżeli siedzisz teraz na swoim wygodnym krześle biurowym, zastanów się czy możesz poczuć sie w nim wolny, otworzyć swoje skrzydła wyobraźni i tworzyć piękne rzeczy ? 

Zmiany często są trudne, ponieważ związane są z wyjściem ze swojej strefy komfortu, i tak na naszym krześle początki też bywają nie łatwe. Ale warto, dla ciała i dla duszy :)

Po wielu godzinach pracy, próbach i testach mamy w końcu produkt któy może zminić nieco nasze życie:

 burgundy_big

Wszystkiego dobrego !!

Basia i Tomek

Zespół DragonflyChair

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl