Blog

Wygodny fotel biurowy do siedzenia jak na podłodze

Jak zadbać o stawy kolanowe podczas długiego siedzenia

19.02.22

Mogłoby wydawać się, że siedzenie jest bardzo bezpieczne dla kolan. Przecież jesteśmy spokojni, nie ruszamy się, nie obciążamy stawów poprzez wyskoki czy np. dźwiganie ciężaru ciała. Można powiedzieć, że wszystko jest w porządku i nie ma o czym mówić. Jednak patrząc na obecną sytuację wśród osób prowadzących siedzący tryb życia i rosnący problem ze stawami kolanowymi warto się przyjrzeć sprawie bliżej.

Więcej
Siedzenie zdrowe dla bioder

Siedzenie a biodra

15.01.22

Siedzący tryb życia nie ma zbyt dobrej sławy. Może być niezdrowy dla naszego organizmu, zwłaszcza zbyt długie przyjmowanie jednej postawy wpływa fatalnie na nasze samopoczucie oraz elastyczność naszego ciała. Jedną z części ciała, które mogą ucierpieć są biodra.

Więcej
Zdrowe siedzenie dla kręgosłupa, bioder i kolan. Sprawdź sam!

Aktywne siedzenie dla zdrowego kręgosłupa

26.10.21

Obecnie coraz więcej dorosłych osób cierpi na bóle kręgosłupa. Narzekamy na sztywność karku, bóle podczas wstawania z łóżka czy niemożność swobodnego wyprostowania się. Sięgamy po tabletki, maści i suplementy, które rzekomo mają nam pomóc. Niestety problem leży w naszych nawykach oraz trybie życia. Warto się temu przyjrzeć i wprowadzić pewne zmiany dobre dla naszego ciała.

Więcej
Zdrowe siedzenie po turecku

Zalety siedzenia po turecku

05.10.21

Jesteś ciekawy, czy siedzenie po turecku jest zdrowe? To dobrze trafiłeś! Postaramy się rozwinąć ten temat, abyś mógł sam zdecydować, czy takie siedzenie Ci odpowiada :)

 

 

Więcej
Artykuł o krześle profilaktycznym Dragonfly

Napisali o nas :)

13.12.20

Nasz ulubiony portal dobrewiadomosci.net.pl zamieścił o nas artykuł:

https://dobrewiadomosci.net.pl/46274-dragonflychair-inne-krzeslo-produkowane-w-polsce/

Zachęcamy do przeczytania.

Więcej
DragonflyChair team

Dlaczego inaczej?

12.12.20

Zmiany często są trudne, ponieważ związane są z wyjściem ze swojej strefy komfortu, i tak na naszym krześle początki też bywają nie łatwe. Ale warto, dla ciała i dla duszy :) 

Więcej
Zdrowe siedzenie na krześle ortopedycznym przy biurku

Zdrowe krzesła do aktywnego siedzenia już w sprzedaży

13.10.20

Aktywne siedzenie w rozciągających pozycjach na krześle ortopedycznym Dragonfly jest już możliwe. Zajrzyj do naszego sklepu i przekonaj się, czy jest tam coś dla Ciebie!

Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl